Eğitim Sistemi Hakkında
Eğitim Paketlerimiz
Referanslarımız
Ücretsiz Test Araması
Hakkımızda
İletişim
Hızlı, kolay ve etkin İngilizce öğreten,
pratik yaptıran eğitim sistemi...
İngilizce Konuşma Kursu;
Ücretsiz Konuşma Testi


Dünya üzerinde yaşayan milyarlarca insan ırk,din,ülke ve konumuna göre farklı diller ile iletişim sağlamaktadır. Ülkemizde ve Türki cumhuriyetlerin bazılarında Türkçe konuşulmaktadır. Fakat Türkçe diğer ülkelerde tercih sebebi olan ve çok kullanılan bir iletişim dili değildir. Bu noktada ingilizce dili tüm dünyada evrensel dil olma yolunda önemli bir gelişim göstermiştir. Pekiyi ingilizceyi iyi derecede konuşmak ve hakim olabilmek için ne yapmalıyız? Hangi eğitim yöntemini seçmeliyiz? Zamanın kıymetli olduğu günümüzde ingilizce konuşma kursu bizim ne kadar vaktimizi alacak? Öğrenme süreci nasıl işler? Bu gibi tüm sorularınızın cevabı aslında online ingilizce eğitimlerinde saklı.
ingilizce konuşma kursu

Amerikalı eğitmenlerin, hafta içi her gün belirlediğiniz saatte sizi arayarak, 10 dakika, 20 dakika veya 30 dakikalık canlı konuşma dersleri ile hem ingilizce öğrenin, hem de öğrendiklerinizi anında uygulayarak konuşma sürecinizi en etkili ve hızlı hale getirin. Birçok uzmanın test ederek onayladığı ve tavsiye ettiği bu yöntem, ingilizce eğitiminde çağ atlacak bir buluş olarak nitelendirilmekte, ülkemizdeki insanların iletişim gücünü ve küresel güç olma yolundaki etkisini arttırdığı uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır. Konuşarak ingilizce kursu niteliğinde zaman kazandıran, aylarca sizi taksit ve yüksek ücretler ödemekten kurtaran bu yöntem ile ingilizce konuşmanızdaki gelişimi kendiniz bile farkedebilirsiniz. Video dersler, eğitmene 7/24 iletişimde olma imkanı sağlayan bu yöntem ile ingilizce konuşmak artık çok kolay.

İngilizce konusunda bu kadar çok imkanı bir arada sunan bu mucize yöntemi deneyip seviyenizi ölçtürmek tamamen "ücretsiz". İngilizce konuşmak için artık yurt dışına gitmenize gerek kalmıyor. Evinizin rahatlığında, skype - internet, sabit telefon veya cep telefonu üzerinden istediğiniz saatte ders alma imkanı sunan bu yönteme katılmak için hemen "ücretsiz konuşma formu"nu doldurun. Ücretsiz ders alarak hem sistemi test edin hem de ingilizce konuşma seviyenizi ölçtürün.