Eğitim Sistemi Hakkında
Eğitim Paketlerimiz
Referanslarımız
Ücretsiz Test Araması
Hakkımızda
İletişim
Hızlı, kolay ve etkin İngilizce öğreten,
pratik yaptıran eğitim sistemi...
İngilizce Öğrenme Tekniği;
Ücretsiz Konuşma Testi


Gün geçtikçe ingilizce, daha da yayılarak evrensel bir dil olma yolunda büyük adımlar atmaktadır. Sosyal medya, internet ve tekonolojinin gelişmesi ile bir çok ülkede farklı insanlar ile iletişimde bulunan kişiler ingilizce konuşma ihtiyacını en üst seviyede hissetmektedir. Gerek iş hayatında, gerekse günlük hayatta ingilizce öğrenmek en büyük gereklilik halini almaktadır. Bir sanatçının twitter hesabını takip ederken bile tüm yayınların ingilizce olmasından dolayı ingilizceye ihtiyaç duyarız.

Günümüzde klasik ve ezberci kurslar ile İngilizce öğrenen bir kişi, ezber yaparak, kitap okuyarak, Türk eğitmenlerden ders alarak sadece o an için ingilizce ezberlemiş olur. Üzerinden geçen süre neticesinde gerçek hayatta ingilizce konuşma noktasına geldiğinde telaffuz ve özgüven eksikliği nedeniyle aslında olmak istediği noktada olmadığını fark eder. Peki doğru yöntem nedir? Nasıl ingilizce öğrenme gerekir?


ingilizce konuşma kursu

1-Eğitimi veren kişinin ana dili ingilizce olmalıdır
2-Dersler bire bir olmalıdır.
3-Konuşmaya yönelik olmalıdır.
4-Öğrencinin seviyesine göre eğitmen ve müfredat olmalıdır.
5-İstenilen saatte ve yerden ders alınabilmelidir.
6-Ders tekrarı sağlanmalıdır.
7-Görsel ve yazılı eğitim araçları kullanılarak eğitimin kalıcı olması sağlanmalıdır.
8-En ekonomik imkanlar sunularak kaliteli bir ingilizce eğitimi sağlanmalıdır.

İngilizce öğreniyorum demek ve bunu ıspat edebilmek için tüm bu yukarıda sayılan maddeleri sağlayan eğitim yöntemi seçilmelidir. Bunu sağlayabilen tek yöntem online ingilizce yöntemidir. İster skype-internet, sabit telefon veya cep telefonu ile ders alın, isterseniz öğrenci ekranlarınızı online olarak kullanın her seçenekte ingilizceyi Amerikalı eğitmenler ile canlı konuşarak öğrenme imkanınız mevcut. Ders sonrasında eğitmen öneri ve tavsiyelerine ulaşın. Eksik ve zayıf yönlerinizi geliştirme imkanı sağlayan mucize ingilizce yöntemi ile ingilizceyi ana dili gibi konuşan Amerikalı eğitmenlerden öğrenin. Tek yapmanız gereken ücretsiz seviye testi formunu doldurmak. Tamamen ücretsiz olan bu görüşme ile konuşma seviyenizi ölçtürün.